Hledáme kreativní duše s technickým srdcem!

6. 5. 2024


Konstruktér

Hledáme kreativní duše s technickým srdcem! Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho dynamického týmu jako Konstruktér. Otevíráme dveře nové pracovní příležitosti pro ty, kdo chtějí přinášet inovace do světa výroby elektromotorů a elektropump. Připojte se k nám, kde každý den nabízíme příležitost k růstu.
 
Co nabízíme?
 
Práci ve stabilní a uznávané společnosti.
Závodní stravování. Možnost užívat si dovolenou navíc, protože si vážíme vaší tvrdé práce a odhodlání. Finanční bonusy, které odrážejí váš přínos a inovace, které do našeho týmu přinášíte.Příspěvek na penzijní připojištění, abychom podpořili vaši finanční bezpečnost a pohodu.
 
Máte zájem stát se součástí našeho týmu?Pro více informací se neváhejte obrátit přímo na p. ing. Šoltése na tel: 725 491 087 nebo emailu soltes@emp-slavkov.cz .