O nás
Společnost EMP s.r.o. byla založena v roce 1991. Od 1.7.1994 převzala v rámci privatizace výrobní závod MEZ Brno ve Slavkově u Brna a zahájila výrobu elektromotorů a elektročerpadel. Tím, že navázala na dlouholetou výrobu společnosti MEZ Brno ve Slavkově u Brna, se zařadila mezi tradiční výrobce elektrických strojů v České republice.
 
V současné době využívá k návrhu, výrobě a zkoušení elektrických strojů moderních technologií včetně počítačové podpory konstrukčních a organizačních prací, moderní CNC stroje a automatické zkušební zařízení. Cílem naší společnosti je uspokojení požadavků a přání našich zákazníků.

Aktuality

18. 12. 2020

Pokojné Vánoce Merry Christmas


Přejeme krásné a pokojné Vánoce We wish you Merry ChristmasVelké poděkování všem našim obchodním partnerům a zaměstnancům. Děkujeme, že zůstáváte s námi i v této obtížné době a do nového roku 2021 hlavně pevné zdraví. Merry Christmas  and a big appreciation...

Řešené projekty

Projekt1 Cíl projektu je zaměřen na zvýšení účinnosti motorů a čerpadel díky inovací technologie (procesní i produktová technologie), která se dotkne významné části produktových řad vyráběných ve společnosti EMP s.r.o.
Kvalita je naší doménou

Splňujeme ISO 9001 (systém managementu Jakosti), ISO 14 001 (Systém environmentálního managementu) a Blue competence.

Iso9001 Iso14001 Bluecompetence