O nás
Společnost EMP s.r.o. byla založena v roce 1991. Od 1.7.1994 převzala v rámci privatizace výrobní závod MEZ Brno ve Slavkově u Brna a zahájila výrobu elektromotorů a elektročerpadel. Tím, že navázala na dlouholetou výrobu společnosti MEZ Brno ve Slavkově u Brna, se zařadila mezi tradiční výrobce elektrických strojů v České republice.
 
V současné době využívá k návrhu, výrobě a zkoušení elektrických strojů moderních technologií včetně počítačové podpory konstrukčních a organizačních prací, moderní CNC stroje a automatické zkušební zařízení. Cílem naší společnosti je uspokojení požadavků a přání našich zákazníků.

Aktuality

20. 12. 2023

Merry Christmas, Krásné Vánoce, Frohe Weihnachten


Dear friends and partners,As the holiday season approaches, we would like to express our gratitude for your invaluable support and collaboration over the past year. Christmas is a time of joy, sharing, and gratitude. So, we would like to wish...

Řešené projekty

Projekt1 Cíl projektu je zaměřen na zvýšení účinnosti motorů a čerpadel díky inovací technologie (procesní i produktová technologie), která se dotkne významné části produktových řad vyráběných ve společnosti EMP s.r.o.
Kvalita je naší doménou

Splňujeme ISO 9001 (systém managementu Jakosti), ISO 14 001 (Systém environmentálního managementu) a Blue competence.

Iso9001 Iso14001 Bluecompetence